Kategorie
Elektronické platby
Elektronické platební metody

Elektronické cigarety Joyetech eGo AIO D16 a D22

Elektronické cigarety Joyetech eGo AIO D16 a D22

Joyetech eGo AIO je bezesporu nejprodávanější elektronická cigareta v celé historii e-kouření. Nově se můžeme těšit na dva nové typy, a to D16 a D22. Hlavní rozdíl oproti první verzi eGo AIO je její rozměr: D=Diameter (šířka) + pozměněná výška ke každému typu. Druhou podstatnou novinkou jsou nová barevná provedení.


Joyetech eGo AIO je jednoduchá a výkonná ALL in ONE elektronická cigareta, která svými vlastnostmi uspokojí jak úplné začátečníky, tak i zkušené uživatele, kteří si chtějí prožít vaping bez jakéhokoli nastavování (výkon je nastavován automaticky v závislosti na zvoleném odporu atomizeru).

Rozměry elektronických cigaret eGo AIO:

Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO D22

Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO

Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO D16

Rozměry elektronických cigaret eGo AIO

Nyní se Vám nemůže stát, že by clearomizer protékal na baterii, protože clearomizer je neoddělitelná součást baterie a odnímatelná je pouze vrchní část pro plnění (až 2ml) a výměnu atomizeru. Vrchní odnímatelná část je opatřena dětskou pojistkou = ochrana před nechtěným otevřením.

Atomizer již není ve spodní části, jako u ostatních clearomizerů, ale nachází se pod náustkem, kde je i regulace přívodu vzduchu. Jako atomizery používá Joyetech BF atomizéry, které se již plně osvědčili v clearomizerech CUBIS.

Baterie disponuje kapacitou 1500mAh. Vnitřní část náustku je spirálovitého tvaru = ochrana proti případnému prskání e-liquidu do úst, což ocení především začínající ekuřáci.

Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO D22

Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO D16

Datum vydání: 20.7.2016

Webové stránky MojeElektronickaCigareta.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. 

Souhlasím