Kategorie
Elektronické platby
Elektronické platební metody

Co je to e-liquid?

E-liquid neboli náplň do elektronických cigaret obsahuje chuť a nikotin. E-liquid je nedílnou součástí elektronické cigarety.

V našem e-shopu naleznete jen ty nejlepší e-liquidy, které na trhu jsou. Tedy náplně Dekang (Dekang Biotechnology), Liqua (Ritchy) a Joyetech. Tito výrobci disponují řadou certifikátů, jak z Evropské unie, tak z USA. Jsou to například certifikáty: SGS, FDA, CE, ISO, MSDS, ROHS. Vyjmenované společnosti se výrobou a výzkumem zabývají již několik let a kvalita jejich výrobků je na nejvyšší úrovni.

Nedoporučujeme kupovat neoriginální e-liquidy. Prodáváme pouze originální výrobky, čímž můžeme zajistit maximální spokojenost uživatele. Zakoupením neoriginálního e-liquidu výrazně zkracujete životnost e-cigarety, ale co je nejdůležitější, vystavujete nebezpečí své zdraví.

E-liquidy se liší svojí příchutí a množstvím nikotinu. Ze všeho nejdůležitější je vybrat správné množství nikotinu, a potom samozřejmě i chuť.

Joyetech e-liquid
Liqua e-liquid
Dekang e-liquid Oplus e-liquid

Webové stránky MojeElektronickaCigareta.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. 

Souhlasím