Kategorie
Elektronické platby
Elektronické platební metody

Doprava

Objednávka do 1500Kč

Dopravce Cena služby
Doprava
Způsob platby Rychlost dodání (ode dne podání)
Bankovní převod
Platba kartou
Dobírka
DPD - Doporučujeme 53kč 0kč 25kč Do 1 dne
Česká pošta - Balík do ruky 87kč 0kč 38kč Do 1 dne
Zásilkovna CZ - osobní odběr 23kč 0kč 13kč 1-2 dny

Objednávka nad 1500Kč

Dopravce Cena služby
Doprava
Způsob platby
Bankovní převod
Platba kartou
Dobírka
DPD 0kč 0kč 25kč
Česká pošta - Balík do ruky 0kč 0kč 38kč
Zásilkovna CZ - osobní odběr 0kč 0kč 13kč

Doprava zdarma při objednávce nad 1500kč ! Doprava zdarma se vztahuje pouze na dopravu, nikoliv na způsob platby.

Dobírka

Platbu za objednávku zaplatíte při předávání zásilky.

Převodem na bankovní účet

Bankovní účet 670100-2212450416, kód banky 6210.
U platby převodem na bankovní účet je nutné uvést číslo objednávky jako variabilní symbol.

Přepravní společnost DPD - Doporučujeme

Spolehlivé doručení balíku během stanovených standardních časů doručení je silnou stránkou GLS. Tuzemské balíky se dostávají na své místo určení obvykle následující pracovní den.

  • Ráno v den doručení zašle DPD příjemci zprávu obsahující jednohodinové časové okno pro doručení. Zpráva obsahuje i telefonní číslo doručujícího řidiče a zákaznického servisu GLS.
  • Tři pokusy o doručení.
  • U řidiče DPD můžete dobírku zaplatit hotově nebo kartou.

18+ Zásilka je doručovaná se službou 18+. Při vyzvednutí zásilky bude po příjemci požadováno předložení originál dokladu totožnosti pro ověření příjemce.

Osobní odběr - Zásilkovna.cz - CZ

Zásilkovna CZ je výdejní síť poboček Z-point. Síť výdejních míst Z-point má 312 poboček v celé České republice a na Slovensku. V den podání zásilky Vám zásilkovna odešle e-mail, kde budete moci vaši zásilku sledovat. Jakmile bude zásilka připravena k vyzvednutí bude Vám poslán email a potvrzovací SMS. V tomto emailu a SMS bude zároveň heslo, které slouží pro výdej zásilky. Zásilka je připravena na vyzvednutí po dobu 7 kalendářních dnů.

18+ Zásilka je doručovaná se službou 18+. Při vyzvednutí zásilky bude po příjemci požadováno předložení originál dokladu totožnosti pro ověření věku příjemce.

Načítání: seznam poboček osobního odběru

Česká pošta - Balík do ruky

Česká pošta garantuje doručení přímo do rukou adresáta již následující pracovní den od podání zásilky. Balíky jsou doručovány Českou poštou v rámci běžné pochůzky v rozmezí 8 – 16 hodin. V lokalitách s rozšířenou dobou doručování do večerních hodin (Odpolední doručování) jsou zásilky doručovány v rozmezí 15 – 19 hodin, v Praze v rozmezí 15 - 20 hodin. V den podání zásilky je adresát kontaktován e-mailem nebo SMS zprávou s termínem doručení zásilky. Tento termín si v den podání můžete změnit pomocí formuláře "změna dispozice", který naleznete na stránkách České pošty. V případě že vás kurýr nezastihne, zanechá zásilku na vaší poště, kde bude uložena na 7 dní.

18+ Zásilka je doručovaná výhradně do vlastních rukou adresáta. Při doručování zásilky bude po příjemci požadováno předložení originál dokladu totožnosti pro ověření roku narození příjemce. Tento rok narození se musí shodovat s rokem zadávaným při registraci, či objednávce.


Webové stránky MojeElektronickaCigareta.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. 

Souhlasím